O nas

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarce Google. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm zainteresowanych promocją w wyszukiwarkach.

Powstaliśmy we wrześniu 2010 roku, jednak nasza przygoda z pozycjonowaniem zaczęła się dużo wcześniej. Dzięki przygotowaniu teoretycznemu oraz dzięki bogatemu doświadczeniu zrozumieliśmy istotnę efektywnej promocji stron w wyszukiwarkach. Misją naszej firmy jest zapewnienie stronom internetowym promocji w Internecie za pośrednictwem promocji w wyszukiwarce Google.
 

Szymon Mrugalski
Firmą zarządza jej założyciel i właściciel Szymon Mrugalski, autor pracy inżynierskiej pt.: "Analiza porównawcza technik pozycjonowania stron" (WSZiF Wrocław, czerwiec 2010).Pozycjonowanie to nie koszt - to inwestycja. Dlatego zawsze dobieramy tylko właściwe słowa kluczowe, które zapewnią wzrost oglądalności danej strony. Tylko skuteczne i trwałe pozycjonowane na właściwe słowa kluczowe przynosi zysk.

Jako nieliczna firma w Polsce, dobieramy słowa kluczowe wg wyszukiwalności, a nie wg ilości zaindeksowanych stron. Dowiedliśmy, że nie zawsze większa ilość zaindeksowanych stron wiąże się z większą wyszukiwalnością.

Posiadamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron. Pozycjonujemy małe i duże firmy, strony prywatne i serwisy społecznościowe. Zaufało nam już wiele osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.   

Wyróżniają nas trzy cechy: doświadczenie, skuteczność oraz atrakcyjne ceny. Stosujemy bezpieczne metody, które gwarantują stabilną pozycję na szczycie wyników wyszukiwań.


Cieszą i motywują nas pozytywne reakcje naszych klientów, którzy dzięki udanemu pozycjonowaniu rozwijają swoje firmy.

Czujemy odpowiedzialność za naszych Klientów i za ich interes. Państwa sukces jest "naszym" sukcesem

Szymon MrugalskiNazwa firmy: "MrukSEO" Szymon Mrugalski
Adres: Os. Piastów 7B/7, 63-500 Ostrzeszów
NIP: 514-027-60-41
REGON: 301535662
Nr wpisu do EDG: 006033
Nr konta: 49 1090 1173 0000 0001 1476 4540 (BZ WBK)

 

Szybki kontakt

Tel. 693 65 45 45
GG 1282317 
e-mail biuro@mrukseo.pl

 

Sprawdź pozycję strony:

Domena:

Słowo kluczowe:

Dokonaj bezpłatnej wyceny:

 

Adres strony:

Słowa kluczowe (po przecinku):


Budżet na pozycjonowanie:

Telefon:

Adres email:

Uwagi:


Klienci:

Aladyn
Studio Fryzur
Pizzeriaraptorius
agrikomp
astroarena
babilon
britishinstitute
hermaneducation
hemelos
memolia
glamour
Bike-Project
Cito-Krakow
Crossvet
English School
Eu-Rus
Savio